Alien: Isolation. Pierwszy gameplay mrocznego survival horroru

Alien: Isolation. Pierwszy gameplay mrocznego survival horroru
Newsy PlanetaTV
alien-isolationJako córka filmowej Ellen Ripley musisz przetrwać na opuszczonej stacji kosmicznej.
Dokładnie tydzień temu Sega, czyli wydawca gry, zaprezentowała światu pierwszy zwiastun Alien: Isolation. Mogliśmy poczuć więc namiastkę osamotnienia i strachu, które będą towarzyszyć nam podczas rozgrywki. Teraz do sieci trafił pierwszy, siedmiominutowy gameplay.

Trailer przypomina klimat kinowego Aliena

Podczas rozgrywki wcielamy się w Amandę Ripley, która po 15 latach od wydarzeń z pierwszej części filmowego Obcego wyrusza na poszukiwanie czarnej skrzynki frachtowca Nostromo. Kto nie pamięta - właśnie tam doszło do pierwszego spotkania rasy ludzkiej z zabójczym ksenomorfem. Amanda zamierza ustalić, co tak naprawdę przydarzyło się jej matce. Na poniższym screenie możecie zobaczyć, jak wygląda bohaterka gry. Alien2 Co ciekawe, w Alien: Isolation nie czekają na nas hordy Obcych, których będziemy przerabiać potężnym karabinem na mielonkę. W całej grze jest tylko jeden jedyny wróg, który czai się na Amandę na opuszczonym statku. Pierwszy gameplay pokazuje, że będzie klimatycznie, mroczno i zdecydowanie strasznie. Zapraszam do oglądania.

Gameplay Alien: Isolation wraz z komentarzem

Alien: Isolation zmierza na PC, PS3, X360, PS4 oraz Xboksa One. Sega zamierza wypuścić Obcego z klatki jeszcze w tym roku.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie