Aktualizacja World of Tanks będzie 8-bitowa

Pojawią się również czołgistki i wiele innych atrakcji.

Wargaming ujawniło, co znajdzie się w styczniowym dodatku do World of Tanks, czyli jednej z popularniejszych gier MMO z czołgami w roli głównej.

Na początek dostaniemy misje poboczne, za których ukończenie czeka nas niezła nagroda. Będą to nowe czołgi: StuG IV (niemiecki niszczyciel czołgów V poziomu), T28 HTC (amerykański niszczyciel czołgów VII poziomu), T 55A (niemiecki czołg średni IX poziomu) oraz Object 260 (radziecki czołg ciężki X poziomu).

Kolejną atrakcją będzie możliwość werbowania czołgistek, które otrzymają 100 proc. wyszkolenia w głównej kwalifikacji oraz tyle doświadczenia, że od razu będziemy mogli wybrać dodatkową umiejętność. Bohaterki dostaną również własną pryczę w koszarach oraz unikalną umiejętność Stalowe siostry.

Na deser twórcy proponują nowy tryb Winter Showdown, który przeniesie nas w czasy maszyn 8-bitowych. Staniemy wówczas do walki na specjalnej mapie i zasiądziemy za sterami trzech unikalnych pojazdów. Winter Showdown ma zawitać w World of Tanks 26 stycznia.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet