Aktualizacja War Thunder zrobi cuda z grafiką. Będzie realniej!

 

War Thunder
War Thunder

Każdy może ogrywać War Thunder za darmo. Wkrótce stanie się to jeszcze przyjemniejsze.


Tytuł od studia Gaijin Entertainment doczeka się niedługo bardzo ważnej aktualizacji. Wprowadzi ona na pole walki usprawnioną wersję silnika Dagor 4.0 z nowym fizycznym renderowaniem.

Jak informuje deweloper w informacji prasowej, różne materiały, takie jak drewno, ziemia, liście, metal, szkło, kamień itp. będą wyglądać naturalniej, dzięki wykorzystaniu złożonych obliczeń odbić światła od różnych powierzchni. Sprawi to, że maszyny i teren w grze będą prezentować się jeszcze lepiej, a przede wszystkim bardziej realistycznie.

To jednak nie koniec nowości. Kolejną częścią usprawniania silnika jest zintegrowanie z technologią NVIDIA GameWorks. Nieustający pościg za realizmem w War Thunder zaliczy kolejny etap: wprowadzenie dużych obiektów możliwych do zniszczenia, takich jak fragmenty murów, ruiny, ściany i całe budynki, na które będzie oddziaływać fizyka balistyczna. Dzięki temu gracze będą w stanie zniszczyć osłonę przeciwnika albo stworzyć zupełnie nowe stanowiska strzeleckie. Każda decyzja wpłynie na dynamikę rozgrywki – czytamy w komunikacie.

Technologia NVIDIA Waveworks umożliwi również stworzenie realistycznie wyglądających fal i piany na powierzchniach oceanów, mórz, rzek i jezior. Ich zachowanie będzie zależne po aktualizacji również od kierunku i siły wiatru.

Twórcy podkreślają, że usprawnienia silnika Dagor Engine 4.0 będą dostępne na wszystkich mapach. My przypominamy natomiast, że tytuł jest darmowy (zawiera mikrotransakcje) i jeśli macie ochotę zagrać, zapraszamy do rejestracji.

Nadchodzące zmiany w War Thunder

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 Shares
Share8
+1
Tweet