Nowa aktualizacja do PS5 już dostępna. Sony zadbało o wsparcie dla nowego pada

Aktualizacja PS5 22.02-06.50 już dostępna. Wsparcie dla nowego pada
Newsy PS5

Aktualizacja PS5 o numerze 22.02-06.50 już trafiła do posiadaczy konsoli. Nie mamy wcale wiele do pobierania, a i opis patcha nie jest zbyt szczególnie długi.

I właśnie dlatego też nie będę ukrywał, że Sony zadbało o jakieś nowe funkcje. No dobra, jest może jedna, ale dotyczy głównie tych, którzy skuszą się horrendalnie drogi DualSense Edge.

12 stycznia 2023 roku, czyli dzisiaj, na serwery PSN trafiła nowa aktualizacja do PS5. Tym razem oznaczona jest numerem 22.02-06.50 i teoretycznie jest bardzo istotna, ale tylko dla części klientów, która zdecyduje się na zakup DualSense Edge. Najważniejszą funkcją aktualizacji jest wsparcie dla pada. Poza tym? W sumie klasyk.

Co nowego wprowadza aktualizacja PS5 22.02-06.50?

  • Jest już obsługiwany kontroler bezprzewodowy DualSense Edge
  • Ta aktualizacja oprogramowania systemu poprawia ogólną wydajność systemu

Całość waży jedynie 1.091 GB, także nie ma sensu doszukiwać się tutaj jakiś specjalnie imponujących nowości. PlayStation znane jest jednak z tego, że zdarza im się „zapomnieć” wspomnieć o ciekawych usprawnieniach. Jeżeli okaże się, że i tym razem pojawiły się niewymienione w oficjalnych patchnotes nowości, z pewnością o tym wspomnimy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie