Nowa aktualizacja PS5 zajmuje sporo miejsca na dysku. Co nowego?

panele kolorowe do ps5
Newsy PS5

Pojawiła się nowa aktualizacja PS5 o numerze 22.01-05.02.00. Łatka do oprogramowania konsoli zajmuje stosunkowo dużo miejsca, ale nie liczcie na spore zmiany. Można powiedzieć, że jest dość klasycznie.

Aktualizacja PS5 22.01-05.02.00. zajmuje dokładnie 1,057 GB, a więc dość dużo. Taki rozmiar mógłby wskazywać, że wreszcie doczekamy się nowych funkcji, ale nie tym razem. Łatka wprowadza standardowe poprawki wydajności systemu – nic nadzwyczajnego, choć to potrzebne udoskonalenia. Na większe nowości jeszcze przyjdzie pora.

Aktualizacja PS5

Nowa aktualizacja PlayStation 5 jest o tyle rozczarowująca, że nie wprowadza obsługi funkcji VRR, nad którą Sony pracuje od dawna. Pogłoski wskazują, że funkcja ta trafi do konsoli jeszcze wiosną tego roku. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak się stanie, bo słyszymy o niej właściwie od premiery sprzętu.

Oprogramowaniu PS5 wciąż brakuje też paru innych szczegółów, na których zależy graczom. Ta najczęściej wymieniana to motywy, które były obecne na PS3 oraz PS4 i chętnie wykorzystywane przez graczy. Oby Sony miało je w planach – dodatkowe opcje personalizacji konsoli są zawsze mile widziane.

PlayStation opublikowało też nową aktualizację do oprogramowania PlayStation 4. Jej pełny opis znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie