Nowa aktualizacja PS5 już jest. Co wprowadza?

PS5 zwykłe i Digital - PG
PS5

Dziś pojawiła się nowa aktualizacja PS5. Patch skupia się na poprawkach stabilności systemu. Poznaliśmy też rozmiar update’u – na szczęście nie jest spory.

Aktualizacja systemu PS5 21.02-04.51.00

Dzisiejszy update nie wprowadza żadnej dodatkowej zawartości do funkcjonalności systemu. W związku z tym nie warto nastawiać się na przeglądanie ustawień lub innych sekcji PS5 w celu poszukiwania nowości. Mówiąc wprost – wizualnie nic nie powinno się zmienić, jednakże pozbyto się z konsoli usterek mogących negatywnie wpłynąć na działanie systemu. Wszystkie nowe pliki potrzebne do pobrania zajmują łącznie 914 MB.

Być może w kolejnych patchach będziemy mogli się spodziewać już wprowadzenia podbudówki pod nową odsłonę usługi PS Plus. W końcu ostatnio coraz częściej insiderzy branży growej mówią o wręcz legendarnym Spartacusie. Co ciekawe, według jednych z nowszych wieści nowy Plus miałby mieć aż 3 pułapy cenowe. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

Pozostając w temacie „aktualizacji”, PlayStation ostatnio zaktualizowało także samą budowę padów DualSense. Te powinny być bardziej wytrzymałe niż pierwsze wersje wydane na premierę konsoli. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie