Aktualizacja PS4 2.50 to nie tylko usypianie konsoli. Wyciekły kolejne szczegóły

Sony zapewnia, że wkrótce ogłosi wszystko oficjalnie.

Posiadacze Xboksa One dostali wczoraj porządną aktualizację systemu swojej konsoli. Konkurencja nie próżnuje i również szykuje coś ekstra.


Kilka dni temu pisaliśmy o pierwszych przeciekach związanych z nadchodzącą aktualizacją PS4, która zostanie oznaczona numerkiem 2.50. Lista nowych funkcji wyglądała naprawdę ciekawie. Pojawiła się wzmianka o usypianiu konsoli, przypisywaniu przycisków czy SharePlay w 60 klatkach na sekundę. Po dokładniejsze informacje odsyłamy do tego newsa.

Dzisiaj do sieci przedostały się natomiast kolejne szczegóły dotyczące nowego oprogramowania. Co jeszcze mamy dostać?

Aktualizacja PS4 2.50 pozwoli nam ponoć na wykonywanie kopii zapasowych gier. Będziemy mogli przenosić je na zewnętrzne dyski twarde, więc jeśli macie mało miejsca na wbudowanym w konsolę HDD, powinniście być zadowoleni z takiej możliwości.

Aktualizacja-PS4-2.50-zmiany-a

Testerzy nadchodzącej aktualizacji 2.50 donoszą również, że nowy firmware pozwoli również powiększać oraz pogrubiać czcionkę w menu systemu konsoli. Dzięki temu zwiększy się czytelność interfejsu.

Aktualizacja-PS4-2.50-zmiany-b

Kiedy PlayStation 4 dostanie to wszystko? Przedstawiciel Sony – odnosząc się do wycieku informacji – tłumaczy na łamach serwisu Gamespot: Następna aktualizacja PS4 zostanie wydana wkrótce, a nowe funkcje są obecnie testowane w celu zapewnienia jak najlepszej jakości. Niedługo podzielimy się szczegółami.

Jeden z branżowych insiderów donosił niedawno, że nowa aktualizacja zadebiutuje pod koniec marca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

49 Shares
Share49
+1
Tweet