Aktualizacja “przyśpieszająca” pady Xboksa One już dostępna. Co jeszcze zmienia?

O wszystkim opowiada Major Nelson.

Larry Hryb z Microsoftu, znany szerzej pod nickiem Major Nelson, przedstawił wszystkie zmiany, jakie wprowadza nowa aktualizacja do konsoli Xbox One.


Łatka przeszła już przez fazę testów i każdy może się nią cieszyć. Na pierwszy rzut idą pady do konsoli. Dotychczas system rozpoznawał kontrolery nawet 5 sekund. Po wgraniu nowego softu ten czas skróci się do około 2 sekund. Żeby zaktualizować pada, należy podłączyć go do Xboksa One kabelkiem MicroUSB.

Lutowa aktualizacja przynosi ze sobą również zmiany w wyglądzie interfejsu. To bardziej przezroczyste kafelki na ekranie domowym, dzięki czemu lepiej będzie widać umieszczone za nimi tło.

Największą zmianę zostawiliśmy jednak na koniec. Upgrade wprowadza nową funkcję Game Hubs, która zgrupuje informacje dotyczące konkretnej gry w jednym miejscu. Każdy tytuł otrzyma własną kartę. Jeśli na nią wejdziemy, przekonamy się, kto ma na swoim koncie daną produkcję, jakie są postępy innych graczy, podejrzymy listy najlepszych wyników czy dowiemy się wszystkiego o nadchodzących DLC.

O wspomnianych oraz innych pomniejszych zmianach opowiada Major Nelson

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet