Ogromna aktualizacja gry Blizzarda w szczegółach

Ogromna aktualizacja gry Blizzarda w szczegółach
Filmiki z gier Newsy PC

Pakujcie najcieplejszy zimowy pancerz, bo przed Wami nowe, mroźne pole bitwy, które trafi do gry wraz z kolejną obszerną aktualizacją Heroes of the Storm.

Witaj w Odlewni Volskaya

Po pierwsze – zabieramy graczy w podróż przez Nexus do naszego najnowszego pola bitwy – skutej lodem Odlewni Volskaya. To pokryte śniegiem rozległe pole bitwy z trzema alejami, w którym należy przejmować kontrolę nad punktami przechwytywania w stylu Overwatch. Odlewnia pełna jest ruchomych taśm transportowych, a nagrodą za zrealizowanie wytycznych jest gigantyczny mech, za którego sterami mogą zasiąść gracze.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Nowi bohaterowie wkraczają do Nexusa

Dwójka nowych bohaterów z uniwersum Overwatch już wkrótce dołączy do walki w Nexusie:

  • Złomiarz –u boku tego dystansowego Zabójcy każdy dzień zapowiada się bombowo.
  • Ana – Uzdrowicielka, która leczy znaczne obrażenia u sojuszników celnymi trafieniami i potrafi zablokować leczenie u przeciwników. Aby dowiedzieć się więcej o jej zdolnościach, obejrzyj poświęcony jej materiał wideo na końcu tej wiadomości.

 Nowa bójka i zadanie

  • Wraz z tą obszerną aktualizacją w grze pojawi się także nowe wydarzenie – Mania Pachimari. Znajdź złote pachimari i zdobądź portret, emotkę, sztandar i graffiti inspirowane tym uroczym stworkiem.
  • Wypróbuj naszą nową, dynamiczną, wysokooktanową i zmechanizowaną bójkę o nazwie Bójki Robotów.

 Nowe skórki i wierzchowce

  • Wypróbuj nowe skórki, w tym Anę Dzierzbę oraz Feldmarszałka Variana.
  • Ruszaj do walki w wielkim stylu na grzbiecie Niebiańskiego raptoralub rzadkiego okazu Niewidzialnego konia.

 Mecze pokazowe w Odlewni Volskaya

Gale Force Esports zmierzy się w Odlewni Volskaya z Team Freedom! Dwaj giganci z Ameryki Północnej zmierzą się ze sobą na naszej najnowszej mapie podczas pokazu złożonego z pięciu meczów. Podczas relacji na żywo komentarz na najwyższym poziomie (w języku angielskim) zapewnią Jacob „SolidJakeGG” Kulinski oraz Josh „Jhow” Howard. Transmisja odbędzie się 21 września o godz. 19:00 na kanale Twitch.tv/blizzheroes.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie