Aktualizacja Counter-Strike Nexon: Zombies. Nowa mapa i nieumarli herosi

Czerwiec pełen atrakcji.

15 czerwca do Counter-Strike Nexon: Zombies zawita znacząca aktualizacja, dodająca dwóch przerażających zombie oraz mapę do trybu ucieczki, wyciskającą z graczy pot i łzy.


Pierwszy z nowych bohaterów to Metatronic – ciężki biomechaniczny moloch, zdolny do miażdżenia swoich wrogów bez skrupułów. W obliczu śmierci aktywuje on specjalną umiejętność i przez pewien czas staje się niezniszczalny, co daje mu możliwość na ucieczkę z ognia walki i ponowne zaplanowanie ataku. W walce z ludźmi pomoże mu Lilith, która dzięki umiejętności teleportacji posiada taktyczną przewagę na polu bitwy. Oba nowe zombie posiadają ograniczoną czasowo umiejętność powiększenia liczby punktów zdrowia o dodatkowe 2 tys. zarówno sobie, jak i znajdującym się w pobliżu nieumarłym.

W grze pojawi się także nowa, intensywna mapa do trybu ucieczki. Akcja mapy „Rising” rozgrywa się w otoczonym przez zombie obozie ludzi, a zadaniem graczy jest ucieczka przed hordą wygłodniałych nieumarłych do helikoptera ewakuacyjnego.

Metatronic, Lilith i Rising są tylko wierzchołkiem całej góry atrakcji, które czekają na graczy Counter-Strike Nexon: Zombies w czerwcu.

Przypominamy, że Counter-Strike Nexon: Zombies można pobrać za darmo ze Steam.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

10 Shares
Share10
+1
Tweet