Aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive – zmiany na mapach, w głosowaniu i karach

Strzelanina od Valve doczekała się kolejnej łatki.

Przy uruchomieniu Counter-Strike: Global Offensive spodziewajcie się automatycznego pobrania ważącej około 100 MB aktualizacji.

Update wprowadza m.in. zmiany w karach za samobójstwo czy rozłączenie się gracza. Mówiąc wprost, została ona usunięta, więc na koniec rundy zgarniemy odpowiedni przychód. Wprowadzono jednak rekompensatę dla drużyny przeciwnej, na której konto (chodzi o graczy żyjących w trakcie naszego rozłączenia lub samobójstwa) trafi tyle przychodu, ile wrogowie mogliby zgarnąć za zabicie naszej postaci.

Aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive wprowadza również nową zasadę w głosowaniu na kolejną mapę. Jeśli gramy na oficjalnych serwerach Valve, nie będziemy mogli wybrać tej, na której aktualnie trwa mecz.

Oprócz tego mamy kilka zmian w mapach. W Mirage zlikwidowano na przykład kilka otworów na BS-ie B, przez które mogliśmy podglądać. Również w tym miejscu poprawiono odbijanie się granatów od wraku samochodu, a oprócz tego poprawiono kilka dźwięków.

W przypadku mapy Cobblestone antyterroryści dostali schodki na podest w BS-ie B, a jeśli chodzi o mapę Nuke, dodano drabinę prowadzącą na silos w BS-ie B i na dworze pojawiło się kilka dodatkowych skrzyń po stronie antyterrorystów. Oprócz tego każda z wymienionych map dostała poprawki w postaci likwidacji pomniejszych błędów. Bugi zostały również wyłapane na mapie Cache.

Zauważyliście coś jeszcze po nowej aktualizacji Counter-Strike: Global Offensive? Jeśli tak, dajcie znać w komentarzach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.