Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Aktualizacja Battlefield 5. DICE pokonało problemy, Rozdział 1: Wstęp już dostępny

Oczekiwana aktualizacja Battlefield 5 Rozdział 1: Wstęp miała zadebiutować wczoraj. Niestety DICE napotkało na poważne problemy, które opóźniły update. Sytuacja jest już jednak opanowana.

Wielu graczy poczuło wczoraj rozczarowanie po ogłoszeniu przez DICE, że aktualizacja Battlefield 5 Rozdział 1: Wstęp została opóźniona. Deweloper obiecał, że zrobi wszystko, by nowa zawartość jak najszybciej trafiła w nasze ręce i słowa dotrzymał.

Aktualizacja Battlefield 5 już dzisiaj

Nowy update jest już dostępny do pobrania na PC, na konsoli PlayStation 4 zostanie udostępniony o godz. 11:00 czasu polskiego, a o 12:00 trafi również na Xbox One.

Poniżej przypominamy, co dokładnie wprowadza omawiana aktualizacja. Warto jeszcze raz wspomnieć, że wszystkie nowości są dostępne dla każdego, czyli za darmo.

Battlefield 5 Rozdział 1: Wstęp – co wprowadza?

W pierwszej dużej aktualizacji zawartości do gry, tematem przewodnim są czołgi. Począwszy od nowej Opowieści Wojennej, poprzez nową mapę dla wielu graczy stworzoną z myślą o walkach pancernych na nowych opcjach personalizacji pojazdów kończąc. Przypominamy, że w Battlefield V cała zawartość Teatrów Wojny jest udostępniana za darmo dla wszystkich graczy.

Nowa Opowieść Wojenna: Ostatni Tygrys

Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny.

Nowa mapa: Panzerstorm

Ta zupełnie nowa mapa stanie się areną bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach z użyciem dużej ilości pojazdów. Mapa rozgrywa się w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.

Poligon treningowy 

W aktualizacji wprowadzamy również długo oczekiwany poligon treningowy, w którym gracze będą mogli testować przeróżne bronie i pojazdy. Teraz każdy będzie mógł swobodnie uczyć się schematów odrzutu ulubionej broni lub ćwiczyć bombardowania w wybranym samolocie.

Pozostałe ulepszenia 

Aktualizacja wprowadza również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu, a także wiele aktualizacji i poprawek uwzględniających komentarze otrzymane od społeczności graczy.

Źródło: EA, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%