Oto zmiana, która zostanie wprowadzona do Battlefield 1 w ciągu tygodnia

Oto zmiana, która zostanie wprowadzona do Battlefield 1 w ciągu tygodnia
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Electronic Arts ma dobrą wiadomość dla osób, które polubiły tryb Linia Frontu, dostępny wcześniej tylko w Battlefield 1 Nie przejdą. Teraz wspomniany tryb trafi na dwie nowe mapy: Amiens i Las Argoński.

Zostanie to udostępnione wszystkim graczom w aktualizacji Battlefield 1, która pojawi się w tym miesiącu – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Linia Frontu to połączenie Podboju i Szturmu, gdzie walka toczy się o powiązane ze sobą punkty. Zespoły rywalizują o kontrolę nad pojedynczym celem, a gdy jedna ze stron go przejmie, przechodzą do kolejnego. Po opanowaniu sztabu rozpoczyna się etap przypominający Szturm, w którym strony atakują telegrafy albo ich bronią.

Oczywiście to nie jedyna zmiana, jaka przyjdzie do nas wraz z czerwcowym patchem do Battlefield 1. Jeśli tylko pojawi się pełna lista zmian, na pewno ją opublikujemy.

Większego dodatku do Battlefield jeszcze nie było. Co w środku?

Posiadacze Battlefield 1 czekają obecnie na DLC W imię cara, w którym zobaczymy między innymi kobiecy batalion śmierci reprezentowany przez klasę zwiadowcy. Premiera dodatku została zaplanowana na wrzesień.

Jeśli chcecie zobaczyć, co konkretnie znajdziemy w największym z dotychczasowych dodatków do Battlefield, wszystko znajdziecie poniżej. To nie tylko nowe mapy, lecz również uzbrojenie, tryby rozgrywki orz wyzwania!

Walcz na sześciu nowych mapach

Battlefield 1 „W Imię Cara”
Battlefield 1 „W Imię Cara”

Przełęcz Łupkowska: Walcz w pokrytych śniegiem wąwozach Przełęczy Łupkowskiej. W tym niegościnnym miejscu walki będą równie niebezpieczne, co przejmujące zimno.

Battlefield 1 „W Imię Cara”
Battlefield 1 „W Imię Cara”

Albion: Weź udział w potyczkach podczas Operacji Albion na zamarzniętym archipelagu. Podczas tej olbrzymiej inwazji na tereny przy Morzu Bałtyckim Cesarstwo Niemieckie zaatakowało za pomocą piechoty, drednotów i samolotów, mierząc się z potężną baterią dział nadbrzeżnych wojsk rosyjskich.

Battlefield 1 „W Imię Cara”
Battlefield 1 „W Imię Cara”

Galicja: W trakcie ofensywy Brusiłowa Imperium Rosyjskie odpiera siły austro-węgierskie, które wkroczyły na rosyjskie ziemie. Walcz na otwartej mapie skupiającej się na piechocie, kawalerii i lekkich pojazdach.

Battlefield 1 „W Imię Cara”
Battlefield 1 „W Imię Cara”

Twierdza Brusiłowa: Rosjanie zepchnęli wroga do niewielkiego górskiego miasteczka, ale wojska austro-węgierskie nie poddadzą się bez walki. Tocz walki na krótki dystans w Karpatach, na mapie skupiającej się na piechocie.

Historia nie zapomni o armii rosyjskiej. Wkrótce udostępnimy informacje o dwóch kolejnych mapach, które pojawią się w największym dotychczas dodatku do Battlefield 1.

Battlefield 1 „W Imię Cara”
Battlefield 1 „W Imię Cara”

Nowe uzbrojenie i pojazdy

Rozbuduj swój arsenał o 11 rosyjskich modeli broni palnej, między innymi Mosin-Nagant M91, nowe typy broni do walki wręcz oraz rosyjski granat model 1912. Pilotuj olbrzymi bombowiec Ilja Muromiec, użyj potężnej siły ognia samochodu pancernego Garford-Putiłow i skorzystaj z okrętu desantowego Y-Lighter. Możesz również bronić pozycji dzięki nowej broni stacjonarnej: potężnej baterii dział nadbrzeżnych.

W Battlefield 1 „W imię cara” możesz też ruszyć do boju z legendarnymi husarami i wykorzystać nowe możliwości taktyczne. Opanuj posługiwanie się lancą oraz nowy zakres ruchów koni.

Nowe i ulepszone tryby rozgrywki

Battlefield 1 „W imię cara” posiada nowy tryb, „Zrzut zaopatrzenia”, w którym toczy się szybkie starcia o zaopatrzenie na froncie wschodnim, podczas gdy samoloty zrzucają sprzęt potrzebny do pokonania wrogów. Nowe operacje, łącznie z ofensywą Brusiłowa – jedną z najbardziej zabójczych ofensyw I wojny światowej.

Zmierz się z nowymi wyzwaniami

Battlefield 1 „W imię cara” zawiera wiele nowych wyzwań i nagród. Możecie się spodziewać nowych medali, nieśmiertelników, gwiazdek za służbę i innych elementów, które sprawią, że będziecie mogli dłużej walczyć.

Źródło: Electronic Arts, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie