Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Polski horror Agony z nową datą premiery. Szykujcie się na piekielną dawkę strachu!

Premiera polskiego horroru była przesuwana trzykrotnie i mamy nadzieję, że podany termin jest ostateczny. Oto nowa data premiery Agony oraz świeżutki zwiastun i screeny.

Po ostatnim przesunięciu premiery Agony nie ujawniono, kiedy tytuł wskoczy na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wiadomo było tylko, że gra zadebiutuje w tym samym czasie na wszystkich platformach. Dzisiaj firma PlayWay oraz ekipa z Madmind Studio nadrabiają zaległości.

Agony – data premiery po raz kolejny

Według dzisiejszego ogłoszenia, Agony pojawi się na rynku w przyszłym miesiącu – 29 maja. Jednocześnie otrzymaliśmy kolejny mocny zwiastun i kilka screenów, które pokazują charakter gry. Wszystkie materiały znajdziecie na końcu tej wiadomości.

Cenzura w Agony i specjalny patch na PC

Przypominamy, że na początku tego tygodnia dowiedzieliśmy się, co było prawdopodobną przyczyną ostatniego opóźnienia premiery Agony. Okazało się, że deweloperzy musieli zastosować autocenzurę, by gra w ogóle mogła być wydana na PlayStation 4 i Xbox One. Na szczęście nic z Agony nie wycięto, a cenzura sprowadza się np. do zastosowania odmiennych niż w pierwotnym założeniu ustawień kamer w przypadku brutalniejszych akcji.

Na szczęście posiadacze PC dostaną specjalną i opcjonalną aktualizację Agony, która przywróci grę do stanu sprzed cenzury. Więcej o cenzurze w Agony przeczytacie w naszej poprzedniej wiadomości. A teraz czas na wspomniane nowe screeny oraz zwiastun.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%