Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Najstraszniejsza gra z Polski otrzymała zwiastun fabularny

Pod koniec tego miesiąca zejdziemy do piekła pełnego brutalności i chorej zmysłowości. Jaki w tym wszystkim sens? Dlaczego musimy przedzierać się przez obłąkany świat Agony? Zapraszamy na zwiastun fabularny!

Madmind Studio przedstawia fabułę Agony na najnowszym filmiku, który znajdziecie poniżej. Gra zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec tego miesiąca – 29 maja.

Sowiecki FPS z elementami horroru, dla miłośników Bioshocka

Agony, gracze wcielą się w historyczną postać, która postawiona zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując zagadki logiczne, bohater zrobi wszystko by odzyskać utracone wspomnienia, oraz wydostać się z piekielnej otchłani. By to zrobić, zmuszony będzie podążać za mglistym obrazem władającej czeluścią, Czerwonej Bogini – tłumaczą twórcy produkcji.

Cenzura w Agony i specjalny patch na PC

Przypominamy, że na początku tego tygodnia dowiedzieliśmy się, co było prawdopodobną przyczyną ostatniego opóźnienia premiery Agony. Okazało się, że deweloperzy musieli zastosować autocenzurę, by gra w ogóle mogła być wydana na PlayStation 4 i Xbox One. Na szczęście nic z Agony nie wycięto, a cenzura sprowadza się np. do zastosowania odmiennych niż w pierwotnym założeniu ustawień kamer w przypadku brutalniejszych akcji.

Na szczęście posiadacze PC dostaną specjalną i opcjonalną aktualizację Agony, która przywróci grę do stanu sprzed cenzury. Więcej o cenzurze w Agony przeczytacie w naszej poprzedniej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%