Zabójcze trio w nowej grze od twórców Red Faction i Saints Row

Zabójcze trio w nowej grze od twórców Red Faction i Saints Row
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Co tym razem ma do zaprezentowania producent?

Techland oraz Kocha Media przedstawiają kolejne spotkanie z agentami z Agents of Mayhem. W dzisiejszym wideo przyglądamy się wybuchowemu trio – Szrapnele.

Pierwsza z postaci to Dżulia, ale nie dajcie się zwieść jej słodkiej powierzchowności. Pod nią bowiem kryje się geniusz inżynierii, która tak samo swobodnie czuje się paradując w szpilkach po wybiegach mody jak tworząc mordercze wieżyczki strzelnicze. Ze swoimi umiejętnościami Dżulia jest idealnym uzupełnieniem dla Ramy. Rama to pani immunolog, wykorzystująca sokoli wzrok do strzelania z energetycznego łuku (im dłużej napina cięciwę – tym większa precyzja strzału) i zadająca dodatkowe obrażenia wrogom uzbrojonym w tarcze.

Dopełnieniem dam w składzie Szrapneli jest futbolowy fanatyk – Zadymiarz. Dzierży on Chuligana – broń stanowiącą połączenie karabinu z shotgunem i idealną do walki na krótkim dystansie. Chuligan posiada również ładowane ataki sprawdzające się podczas rozpędzania tłumów. Pamiętajcie – dzięki umiejętności teleportacji możecie zmieniać trzyosobowy team agentów w locie i sami decydować, w którym starciu którzy ze najemników sprawdzą się najlepiej.

Agents of Mayhem – rozgrywana w otartym świecie gra akcji, przeznaczona dla jednego gracza – dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 18 sierpnia. Agents of Mayhem dostępne będzie w cenie 199,90 zł (PC) oraz 259,90 zł (konsole).

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie