Agents of Mayhem od twórców serii Saints Row z datą premiery

Jest również oficjalny zwiastun.

Premiera Agents of Mayhem została zaplanowana na 18 sierpnia. Tego dnia nowa gra od studia odpowiedzialnego za serię Saints Row zadebiutuje w Europie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Trzy dni wcześniej gra trafi do graczy ze Stanów Zjednoczonych.

Agents of Mayhem pozwoli nam wcielić się w członków organizacji M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds). Są to superagenci, których zadaniem będzie zmierzenie się z super złoczyńcami z L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations).

Choć mamy do czynienia z nową marką, akcja Agents of Mayhem zostanie umiejscowiona w uniwersum znanym ze wspomnianej serii Saints Row. Pojawi się znana symbolika, elementy historii czy rozwiązania w rozgrywce.

Odpalając Agents of Mayhem znajdziemy się w otwartym świecie, obserwując poczynania bohatera zza jego pleców. Do wyboru mamy 12 bohaterów, lecz przed każdą misją wybierzemy trzech z nich, dowolnie przełączając się pomiędzy postaciami podczas zabawy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.