Data premiery A Plague Tale: Requiem ujawniona przez sklep Xbox. Coś tu nie gra

A Plague Tale: Requiem - zrzut ekranu z gry
PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

Microsoft znów to zrobił. W sklepie Xbox przypadkiem ujawniono datę premiery A Plague Tale: Requiem. Możliwe, że wkrótce pojawi się oficjalne ogłoszenie terminu debiutu.

Zgodnie z zawartymi na stronie Microsoftu informacjami, produkcja Asobo Studio powinna ukazać się już 17 czerwca. Choć na stronie czytamy o premierze w 2021 roku, możemy założyć, że reszta daty się zgadza. Dotychczas wiadomo było tylko, że tytuł zadebiutuje w 2022 roku.

Miejcie na uwadze, że ujawnienie daty premiery może być skutkiem błędu w sklepie Xbox lub zwykłym przypadkiem. Dopóki twórcy oficjalnie nie ogłoszą daty premiery, do podanego terminu należy podchodzić z dystansem.

Warto też dodać, że wcześniej wyciekły osiągnięcia z Requiem. Co więcej, tytuł był nawet dostępny do pobrania przed premierą na konsolach Xbox. Niewykluczone, że wkrótce ujrzymy ogłoszenie związane z tym tytułem.

Pod koniec zeszłego roku ujrzeliśmy przepiękny i klimatyczny zwiastun gry, w którym zawarto fragmenty rozgrywki. Obejrzycie go w tym miejscu.

A Plague Tale: Requiem ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch (na konsoli Big N zagramy w chmurze).

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie