7 powodów dla których warto sprawdzić Fallout 4 VR

Setki godzin zabawy.

Fallout 4 VR przenosi postapokaliptyczne RPG w otwartym świecie do zupełnie nowego wymiaru: wirtualnej rzeczywistości. Zaprojektowany praktycznie od nowa, Fallout 4 VR nie tylko pozwala fanom zobaczyć grę w zupełnie nowym świetle, ale też gwarantuje użytkownikom VR pełną wersję świata Fallouta czyli setki godzin przygód, bitew i eksploracji, jakich dotąd na tej platformie jeszcze nie było.

S(IELSKIE OSADY)

W Falloucie 4, siedliska pozwalają Ocalałemu odcisnąć swoje piętno na Pustkowiu poprzez wznoszenie personalizowanych baz. W Falloucie 4 VR gracze mogą używać sterowania ruchem, aby zbudować nowy dom, taki jak zechcą – wystarczy kilka prostych wskazań i kliknięć. To idealna oferta dla praktykujących feng-shui albo tych, którzy lubią idealnie ustalić perymetr ostrzału dla swoich wieżyczek.

P(IP-BOY)

Chyba każdy marzy o własnym, działającym Pip-Boyu? W Falloucie 4 VR te marzenia stają się rzeczywistością! Dzięki funkcjonalności sterowania ruchem, Pip-Boy jest teraz poręczniejszy niż kiedykolwiek. Możesz sprawdzić ważne informacje o swoim zdrowiu, położeniu i wyposażeniu w czasie rzeczywistym. Wystarczy obrócić nadgarstek ku twarzy, jakby osobisty komputer Vault-Tecu był naprawdę przytwierdzony do twojej ręki.

E(KSPLORACJA Z OCHŁAPEM W VR)

Dzięki VR czujesz się, jak w prawdziwym świecie. Co więcej, pojawia się w nim falloutowy psi towarzysz numer 1: Ochłap! Jeśli tylko nie jesteś potworem bez serca (i nie chcesz się w niego wcielić w grze), na pewno nie przegapisz okazji do odkrywania Pustkowia w rzeczywistości wirtualnej z osobistym psiakiem u boku!

C(IEKAWA ZAWARTOŚĆ)

Każde zadanie, każde miejsce i każde starcie z oryginalnego Fallouta 4 jest obecne w tym jego debiucie w rzeczywistości wirtualnej. Spędź setki godzin, odkrywając Wspólnotę, poznając jej wielu mieszkańców, współpracując z lojalnymi towarzyszami i pokonując każdego supermutanta, ghula i szpona śmierci, które staną ci na drodze. W skrócie, Fallout 4 VR to zupełnie nowa zabawa dla doświadczonych fanów Fallouta 4, a jednocześnie największy jak dotąd otwarty świat, przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości.

J(ESTEŚMY SUPERBOHATERAMI W V.A.T.S.)

Kultowy system namierzania asystowanego Vault-Tec powraca w Falloucie 4, ale został całkowicie przebudowany, aby obsługiwać wirtualną rzeczywistość. V.A.T.S. w VR łączy ruch w czasie rzeczywistym z możliwością spowolnienia, aby odpowiednio wymierzyć celne strzały, bez konieczności martwienia się o dezorientujące ruchy kamery.

Ł(APA, OCHŁAP!)

Tutaj komentarz jest zbędny, wystarczy popatrzyć.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.