Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 4 w technologii VR. To dopiero reakcja!

Aktor, który grał protagonistę w Falloucie 4 po raz pierwszy wypróbował grę zakładając gogle wirtualnej rzeczywistości.

Bethesda opublikowała na swoim kanale YouTube krótki spot reklamujący wydanego w zeszłym roku Fallout 4, który ma przeżyć drugą młodość w nowej wersji VR. Filmik pozwala zobaczyć, jak Brian T. Delaney szaleje z radości, gdy wkracza na Pustkowia, gdzie spotyka Ochłapa, odwiedza stację Red Rocket, a nawet staje naprzeciw szpona śmierci.

Reakcje aktora są naprawdę entuzjastyczne, lecz nie ma się co dziwić – w pewnym sensie brał udział w produkcji, zatem ma do niej również stosunek emocjonalny.

Fallout 4 VR został ogłoszony podczas tegorocznych targów E3 3016 w Los Angeles. Gra zostanie wydana na gogle HTC Vive w roku 2017. – Uważamy, że VR idealnie pasuje do gier, w których zatapiamy się w nowym świecie, takich jak nasze produkcje RPG – powiedział wówczas wiceprezes ds. marketingu i PR Bethesdy, Pete Hines. Deweloper zapowiedział jednocześnie, że nadchodząca premiera VR Fallouta 4 to dopiero początek przygody Bethesdy z tą technologią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się