Szlachetny gest ze strony polskiego 11 bit studios. Kupując grę, możecie wesprzeć Ukrainę

11 bit studios - logo - This War of Mine
Mobile PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

11 bit studios to rodzime studio z siedzibą w Warszawie, które stworzyło m.in. grę This War of Mine. Polska firma pragnie pomóc Ukrainie i ofiaruje zebrane pieniądze Ukraińskiemu Czerwonemu Krzyżowi.

Poniżej zamieszczam wczorajsze oświadczenie zespołu 11 bit studios, które zostało zamieszczone na oficjalnym profilu deweloperów na Twitterze. Ci ogłosili, że pieniądze, które otrzymają za zakup This War of Mine zostaną przekazane w 100% do Ukraińskiego Czerwonego Krzyża. Sprawa dotyczy każdej z platform oraz każdego możliwego pakietu – od „podstawki”, przez DLC, po season pass.

This War of Mine jest obecnie dostępne do zakupu na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, a także w sklepach urządzeń mobilnych. Ceny w wymienionych miejscach sięgają od 14,99 (Steam) do 149,99 zł (Nintendo Switch). Osoby, które posiadają już grę, mogą np. zakupić ją ponownie w celu ofiarowania jej jako prezentu swojemu znajomemu. Sądząc po komentarzach w internecie, można stwierdzić, że wiele osób praktykuje ten sposób, co jednocześnie przyczynia się do rozprzestrzenienia się inicjatywy wśród społeczności graczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie