Frostpunk 2 z datą premiery. Gra zmierza do Xbox Game Pass

Frostpunk 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Podczas Xbox Partner Showcase nie mogło zabraknąć jednej z najbardziej wyczekiwanych gier, która w tym roku dołączy do usługi Xbox Game Pass. Chodzi oczywiście o Frostpunk 2 od rodzimego 11bit studios. Gra wyjdzie już niedługo, a przy okazji twórcy zdradzili co znajdzie się w cyfrowej edycji deluxe.

Frostpunk 2 – data premiery ogłoszona

Twórcy z polskiego 11bit studios nie sprawili podczas pokazu wielkiej niespodzianki. W jego trakcie zaprezentowano z grubsza mechaniki i charakter rozgrywki, który nie odbiega mocno od tego, czego doświadczyliśmy podczas gry w pierwowzór. Najważniejszą informacją pozostaje data premiery. Ta została zapowiedziana na 25 lipca 2024 roku. Oznacza to, że w czasie wakacji udamy się do szalenie mroźnej wirtualnej krainy.

Oto nowy trailer z datą premiery, który został zaprezentowany wczoraj:

Frostpunk 2 będzie dostępny nie tylko w bazowej wersji, ale również w formie cyfrowej edycji deluxe. Gracze, którzy zdecydują się na jej zakup w przedsprzedaży, otrzymają:

  • Podstawową edycję gry
  • 3 DLC
  • Dostęp do rozgrywki w wersji beta już w kwietniu
  • Dostęp do kampanii fabularnej na 72 godziny przed oficjalną premierą
  • Fragment noweli na podstawie uniwersum
  • Cyfrowy soundtrack i artbook

Przypominamy, że gra wyjdzie na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Tytuł od dnia premiery będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass, zarówno na konsolach Microsoftu, jak i na komputerach.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie