Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiemy, kto otrzyma kryptonim 007 w filmie „Nie czas umierać”

James Bond nie będzie już agentem 007 w produkcji „Nie czas umierać”.

Z racji tego, że agent James Bond przeszedł na emeryturę, jego kryptogram zostanie przydzielony innej osobie. Potwierdziło się, że będzie nią Lashana Lynch, która wcieli się w Nomi Stance. Postać ma znacząco różnić się od znanego nam wizerunku szpiega brytyjskiej agencji Secret Intelligence Service. Przy kreacji wizerunku protagonistki, pomagała scenarzystka Phoebe Waller-Bridge.

Aktorce zależy, by jak najtrafniej zaprezentować odbiorcom czarnoskórą społeczność. Co oczywiste, nie wszystkim fanom spodobało się takie rozwiązanie. Odtwórczyni roli ma jednak świadomość, że każda czarna osoba wchodząca w rolę Nomi, zostałaby tak odebrana.

Rzecz jasna nie znaczy to, że postać grana przez Daniela Craige’a zostaje w jakikolwiek sposób zmarginalizowania. To samo tyczy się kolejnych filmów, w których według pogłosek, w Bonda wcieli się Tom Hardy. Data filmu Nie czas umierać została zaplanowana na kwiecień 2021 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się