Kulisy pracy w CD Projekt RED nad Wiedźminem. Świetny film!

0 komentarzy

Warto obejrzeć.

W tym roku seria Wiedźmin obchodzi swoje 10. lecie i mieliśmy już z tej okazji nieco atrakcji w formie wideo (przypominamy na samym końcu). Tym razem zachęcamy do obejrzenia naprawdę profesjonalnie zrobionego i pełnometrażowego dokumentu, który zaprezentował arhn.eu.

Film omawia początki przenoszenia Wiedźmina na ekrany komputerów, poczynając od zapomnianej gry firmy Metropolis z lat 90. W materiale znajdziecie sporo wcześniej niepublikowanych wiadomości na jej temat!

12 premier gier na obecny tydzień. Piłka nożna, 2x wyścigi, oczekiwane RPG, powrót wielkiej marki…

Największa część filmu dotyczy jednak kulis pracy w CD Projekt RED nad pierwszym Wiedźminem. Autorzy filmu przepytali sporo osób, które dzielą się ciekawymi informacjami. Prace nad całym materiałem trwały niemal rok.

Wiedźmin 3 – niepublikowane wcześniej materiały

Poniższe wideo zza kulis przedstawia m.in. motion capture dla scen łóżkowych oraz nagrywanie odgłosów.

Przypominamy, że takich filmików ma powstać kilka, a nad wszystkim pracuje Danny O’Dwyer, były dziennikarz serwisu GameSpot. Materiały będą sukcesywnie publikowane w sieci.

Fani Wiedźmina, oto nowy filmik z Geraltem i prezent dla każdego od CD Projekt RED

Seria gier o Wiedźminie obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny. Z tej okazji Geralt chciałby poprosić Cię na słówko i powspominać stare, dobre czasy, jak również te całkiem nie tak odległe – zachęca polski deweloper do odpalenia poniższego filmiku.

Jest sentymentalnie, przytulnie i łezka potrafi się w oku zakręcić. REDzi mają również prezencik, który przypomni o Geralcie zaraz po odpaleniu komputera. To tapeta, która jest do pobrania w trzech rozmiarach. Zajrzyjcie do galerii poniżej.

– Tak naprawdę to nie byłoby mnie tu, gdyby nie ty. Dziękuję ci za wszystko i wiedz, że wszyscy tęsknimy za tobą, drogi przyjacielu – podkreśla Geralt, mówiąc do graczy. Mamy nadzieję, że w przyszłości jeszcze się spotkamy z naszym bohaterem w Wiedźminie 4!

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się