GTA V – mamy nowe szczegóły dotyczące wersji na PC

SalesTube Xbox One S – Rectangle w treści

Na serwisie Steam pojawiła się karta gry Grand Theft Auto V. Czego się dowiedzieliśmy?

Oprócz potwierdzenia wcześniejszych informacji dotyczących grafiki oraz świata gry (pisaliśmy o tym tutaj, był również pierwszy TRAILER), zdradzono np., że odświeżone GTA V doczeka się zmian w sztucznej inteligencji. Można się tylko domyślać, że chodzi o przechodniów, którzy będą teraz bardziej rozgarnięci niż w edycji gry na PlayStation 3 i Xbox 360.

Co jeszcze? Przeglądając kartę gry możemy się dowiedzieć, że gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z Grand Theft Auto Online na wybraną platformę PlayStation 4, Xbox One lub PC. Wcześniej mieliśmy potwierdzenie, że dotyczy to jedynie konsol.

Ponadto w dniu premiery na PC w Grand Theft Auto Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, m.in. nowe uzbrojenie, pojazdy, posiadłości oraz opcje zmiany wyglądu bohatera.

Poprawione GTA V – tak jak pierwowzór – będzie również spolszczone (napisy). Serwis Steam potwierdził, że data premiery tytułu, to jesień tego roku. Na razie nie możemy składać zamówień przedpremierowych.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ:

5 Shares
Share5
+1
Tweet