ZombiU wyładniało? Porównanie PS4 vs Xbox One vs Wii U

ZombiU jest dostępne w nowej wersji – jako Zombi – na PC oraz konsolach od Sony i Microsoftu. Czy dostaliśmy o wiele lepszy produkt?

Jeśli skończyliście ZombiU na sprzęcie Nintendo, chyba nie macie czego szukać w odświeżonej wersji gry, która kilka dni temu zawitała na PC, PS4 i Xboksie One. Pod względem grafiki to wciąż niemal ten sam poziom, choć mamy oczywiście wyższą rozdzielczość, większy kont widzenia i nieco czystszy obraz.

Ekipa Digital Foundry wrzuciła do sieci porównanie starego ZombiU z nowym Zombi (konfrontacja wersji Wii U z PS4) oraz test płynności, w którym występuje dodatkowo edycja tytułu na Xboksa One. Nawet pod względem fps-ów odświeżone zombiaki chodzą w takiej samej płynności jak niegdyś, czyli w 30 klatkach na sekundę i tak jak na Wii U zdarzają się spadki poniżej tego poziomu.

Co tu dużo gadać – mogło być lepiej. Kto nie miał jednak styczności z ZombiU, śmiało może kupować odświeżoną wersję. Mimo nie najlepszej jak na dzisiejsze czasy oprawy graficznej, tytuł naprawdę potrafi przestraszyć i trzyma w napięciu do samego końca. To prawdziwy i bardzo trudny survival.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: