Zombie Army 4 na konkretnym zwiastunie

0 komentarzy

Jeśli czekacie na materiał wideo, który przybliży główne założenia gry Zombie Army 4, to mamy coś naprawdę interesującego.

Zombie to mocno wyświechtany temat w branży gier, ale mimo tego sprzedaje się znakomicie i nic nie wskazuje na to, jakoby miało się to zmienić. Dobrym przykładem jest Zombie Army 4: Dead War, czyli czwarta część spin-offu serii Sniper Elite.

Produkcja nastawiona jest na kooperację pomiędzy czterema graczami, którzy jak nietrudno się domyślić, muszą stawić czoła hordzie zombie. Co więcej, całość rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości II wojny światowej.

Co znajdziecie na zwiastunie? Przede wszystkim zombie w ogromnej ilości, mnóstwo walki, potężne giwery a także kilka szczegółów o samej rozgrywce i fabule.

Warto zerknąć jeśli tylko czekacie na premierę, która będzie miała miejsce już 4 lutego 2020 roku. Gra ma ukazać się na PC, PS4 oraz XOne. Będziecie ją sprawdzać?

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się