Znany raper w GTA VI. Gwiazda potwierdziła swój udział w grze!

GTA VI
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Czekaliście na gwiazdy w GTA VI? W takim razie mamy dla was ciekawą informację. W nadchodzącej produkcji od Rockstar Games swój udział zaliczy znany raper, który jest już od jakiegoś czasu związany z serią Grand Theft Auto. Do prac nad tą wyczekiwaną produkcją został zaangażowany T-Pain, muzyk i producent. Zadowoleni?

GTA VI z gwiazdą muzyki

Kultowa seria od Rockstar Games zawsze mocno bazowała na prawdziwych realiach i wydarzeniach. Nie chodzi tu jedynie o tworzenie swoistych kopii prawdziwych miast, ale również odnoszenie się do popkultury, trendów i często prawdziwych, znanych osób. Zresztą niejednokrotnie prawdziwi celebryci mieli swój udział w poszczególnych grach z serii. Nadchodząca szóstka nie będzie w tym wypadku żadnym wyjątkiem. Wiemy już, że w grze pojawi się znany raper.

To T-Pain, czyli Faheem Rashad Najm. Artysta miał już do czynienia z grą, gdyż często pojawiał się na jednym z fabularnych serwerów GTA Online. Musiał on jednak zakończyć swoją zabawę z fanami, gdyż został zaangażowany w produkcję najnowszej odsłony serii. W jakiej roli muzyk pojawi się w grze? Tego nie wiadomo, jednak można spodziewać się kilku jego utworów w radio. Co więcej, być może pojawi się jako broadcaster którejś z audycji, czy nawet jako bohater niezależny. Opcji jest naprawdę wiele.

Informacja wyszła na jaw na skutek tego, że artysta dostał niejako zakaz rozgrywania sesji online na serwerach gry. To z uwagi na fakt, że mógłby zdradzić szczegóły dotyczące powstającej gry. Taki ruch ze strony Rockstar nie dziwi. Firma została nieźle pokiereszowana na skutek wycieków, które miały miejsce w ostatnich miesiącach. W tym wypadku trzeba zabezpieczać swój projekt na wszelkie możliwe sposoby.

Co sądzicie o zaanagażowaniu T-Paina do tworzenia gry? Jest to zdecydowanie charakterystyczna postać, która na dodatek jest też graczem i lubi serię GTA, o czym przekonali się jego fani. Wydaje się, że z tej współpracy może wyjść coś dobrego!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie