overwatch

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zima zawitała do Overwatch. Czas na prezenty oraz bitwę na śnieżki!

Zobaczcie, co przytował Blizzard.

Nadchodzi nowe wydarzenie sezonowe, dzięki któremu w Overwatch zapanuje świąteczna atmosfera. Przystrojone zostały mapy Hanamura i King’s Row skrzynkami z łupami pełnymi świątecznych prezentów. W grze jest również bitwa na śnieżki. Czas ruszyć do Zimowej Krainy Czarów w Overwatch!

Od dziś wszystkie skrzynki z łupami w grze będą zastąpione idealnie zapakowanymi zimowymi skrzynkami z łupami wypełnionymi po brzegi ponad 100 nowymi elementami ozdobnymi.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda zimowa skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z naszej kolekcji Zimowa Kraina Czarów 2016. Znajdziecie wśród nich portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, emotki, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych. Zawartość każdej zimowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można odblokowywać kolejne modyfikacje dla swoich bohaterów.

Odblokowane elementy zostaną w waszych kolekcjach na zawsze, co oznacza, że będziecie mogli przez cały rok bawić się jak w Święta. Bieżąca kolekcja zniknie jednak ze sklepu 2 stycznia (zaraz po zakończeniu tego wydarzenia).

Podczas tegorocznej Zimowej Krainy Czarów będziecie mogli dołączać do kolejek nowej Rozróby: Śnieżkowej Ofensywy Mei! Jest to bitwa między dwoma drużynami po 6 graczy, w której każde trafienie śnieżką eliminuje przeciwnika. Występuje w niej wasza ulubiona klimatolog Mei, która ma kilka nowych sztuczek w swoim obszytym futrem rękawie.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%