Zima zawitała do Overwatch. Czas na prezenty oraz bitwę na śnieżki!

overwatch
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Zobaczcie, co przytował Blizzard.

Nadchodzi nowe wydarzenie sezonowe, dzięki któremu w Overwatch zapanuje świąteczna atmosfera. Przystrojone zostały mapy Hanamura i King’s Row skrzynkami z łupami pełnymi świątecznych prezentów. W grze jest również bitwa na śnieżki. Czas ruszyć do Zimowej Krainy Czarów w Overwatch!

Od dziś wszystkie skrzynki z łupami w grze będą zastąpione idealnie zapakowanymi zimowymi skrzynkami z łupami wypełnionymi po brzegi ponad 100 nowymi elementami ozdobnymi.

Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda zimowa skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z naszej kolekcji Zimowa Kraina Czarów 2016. Znajdziecie wśród nich portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, emotki, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych. Zawartość każdej zimowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można odblokowywać kolejne modyfikacje dla swoich bohaterów.

Odblokowane elementy zostaną w waszych kolekcjach na zawsze, co oznacza, że będziecie mogli przez cały rok bawić się jak w Święta. Bieżąca kolekcja zniknie jednak ze sklepu 2 stycznia (zaraz po zakończeniu tego wydarzenia).

Podczas tegorocznej Zimowej Krainy Czarów będziecie mogli dołączać do kolejek nowej Rozróby: Śnieżkowej Ofensywy Mei! Jest to bitwa między dwoma drużynami po 6 graczy, w której każde trafienie śnieżką eliminuje przeciwnika. Występuje w niej wasza ulubiona klimatolog Mei, która ma kilka nowych sztuczek w swoim obszytym futrem rękawie.

Źródło: Blizzard

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie