Wpadli na ciekawy pomysł, który spodoba się posiadaczom PC

Wpadli na ciekawy pomysł, który spodoba się posiadaczom PC
Newsy PC Technologie

Zadowoleni będą przede wszystkim wielbiciele ulepszania sprzętu.

Wydawałoby się, że zasilacz to urządzenie, którego działanie trudno kontrolować na bieżąco. Cooler Master połączył siły z Overlay.live, by zmienić ten stan rzeczy.

Współpraca między oboma podmiotami rozpoczęła się w czerwcu 2017 r. na targach Computex. Przez ten czas Cooler Master i Overlay.live opracowali rozwiązanie umożliwiające dostęp i konfigurację danych przesyłanych z zasilacza MasterWatt Maker. Dzięki temu użytkownicy zyskają możliwość wyciągnięcia z urządzenia jeszcze więcej informacji dotyczących jego stanu, przesyłanych na ekran urządzenia mobilnego.

By umożliwić tę zmianę, Cooler Master udostępnił pliki źródłowe dla MasterWatt Maker 1200 i 1500 – potężnych zasilaczy, mogących pochwalić się certyfikatem 80 Plus Titanum. Dzięki temu społeczność fanów może tworzyć własne funkcje, w tym takie, które pozwalają na odczytanie mocy i napięcia wyjściowego czy temperatury.

Overlay.live to online’owa platforma dla twórców umieszczających swoje prace na portalach YouTube czy Twitch. Platforma pozwala nakładać w czasie rzeczywistym dodatkowe dane na emitowane przez streamerów filmy.

Źródło: Cooler Master

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie