Zapraszamy na kilka minut z kampanią fabularną Battlefield Hardline

Twórcy obiecują, że tryb dla pojedynczego gracza nie rozczaruje.

Jak pamiętacie, data premiery Battlefield Hardline została przeniesiona na marzec przyszłego roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC, PS3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz XOne. Żeby nieco uprzyjemnić oczekiwanie, proponujemy odpalić poniższy filmik, który prezentuje rozgrywkę single player owego tytułu.


W kampanii fabularnej wcielimy się w Nicka Mendozę, młodego detektywa z Miami. Został on wrobiony przez innych mundurowych w narkotykowy biznes, za co trafił do więzienia. Po ucieczce zza kratek rozpoczyna się krwawa zemsta. Nie oznacz to jednak, że zaczniemy masakrować wszystko co się rusza przed lufą naszej broni. Na poniższym materiale zobaczycie, że istotną rolę odgrywa obezwładnianie przeciwników, które będzie dodatkowo premiowane.

Producenci obiecują sporo ciekawych zwrotów akcji. Struktura kampanii fabularnej została podzielona na misje, przypominające odcinki seriali telewizyjnych. Nad ich scenariuszem czuwają spece, którzy odpowiadają m.in. za fabułę znanych z TV seriali Justified czy House of Cards.

Misje mają być dodatkowo nieliniowe, co jeszcze bardziej ma wydłużyć żywotność trybu single player. Jak sądzicie, kampania nie zawiedzie?

Battlefield Hardline – gameplay z trybu dla jednego gracza

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet