Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Zalman ułatwia pracę z laptopem

Podkładka, która nie tylko ułatwi wygodne umieszczenie sprzętu.

Zalman ZM-NS2000 to podkładka dla laptopów o maksymalnej przekątnej ekranu 17 cali. Może więc pracować z naprawdę dużymi komputerami. Pozwala ona na stworzenie dobrze zaplanowanego stanowiska pracy, a to za sprawą kilku przemyślanych rozwiązań.

Przede wszystkim mamy do dyspozycji 4-stopniową regulację nachylenia i wysokości. Dzięki temu łatwiej dopasować ekran komputera w taki sposób, by (zgodnie z zasadami ergonomii) górna krawędź wyświetlacza znalazła się na poziomie naszych oczu. ZM-NS2000 posiada także wbudowany hub USB, co sprawia, że porty najpopularniejszego interfejsu mamy zawsze pod ręką. Tym samym, można do samej podstawki podłączyć stałe elementy wyposażenia biurka (mysz, klawiaturę, drukarkę), wpinając do samego laptopa tylko jeden kabel USB. Warto dodać, że Zalman zaprojektował ZM-NS2000 w taki sposób, by odpowiednie poukładanie przewodów nie stanowiło problemu. Urządzenie posiada system zarządzania kablami, co pozwala zachować porządek na biurku.

W jaki sposób Zalman ZM-NS2000 chłodzi laptopa? Zamontowany w podkładce 200-milimetrowy wentylator obraca się z prędkością od 470 do 610 obrotów na minutę. Prędkość tę można regulować za pomocą umieszczonego na podsawce pokrętła. Chłodne powietrze zasysane jest od spodu i wdmuchiwane na spód laptopa, gdzie na ogół znajdują się otwory wentylacyjne. W ten sposób zwiększony jest przepływ powietrza i komputer od razu staje się nieco chłodniejszy.

Cena podstawki chłodzącej Zalman ZM-NS2000 to około 109 zł.

Źródło: Entrymedia, Zalman

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%