Zagraj za darmo w Star Citizen. Specjalne wydarzenie startuje już niedługo

Star Citizen
Newsy PC

Wszyscy gracze chętni na wypróbowanie gry Star Citizen będą mieli ku temu świetną okazję. Deweloperzy tytułu zapowiedzieli udostępnienie gry za darmo w ramach specjalnego okresu próbnego.

Star Citizen za darmo – na jakiś czas

Już niedługo będziecie mogli zagrać w Star Citizen zupełnie za darmo. Gra nie jest co prawda rozdawana na zawsze, ale chodzi o darmowy okres próbny. Wszystko za sprawą wydarzenia Intergalactic Aerospace Expo 2953. Gra będzie dostępna za darmo od 17 do 30 listopada.

  • Star Citizen – za darmo do 30 listopada

W tym czasie będziecie mogli zapoznać się z mechanikami rozgrywki, przetestować liczne statki, pojazdy i nie tylko. To idealna okazja do tego, aby wciągnąć się w ten wyjątkowy świat – lub uzmysłowić sobie, że to jednak nie dla nas. A gra jest nadwyraz ciekawa.

Przede wszystkim, to jeden z najdroższych tytułów w historii gier wideo. Jego produkcja nadal trwa (tak, nie było oficjalnej premiery), a całość jest finansowana poprzez zbiórki społecznościowe. Za grę odpowiada Chris Roberts i studio Cloud Imperium Games. Tytuł to prawdziwy gigant, jeżeli chodzi o tematykę sci-fi i kosmiczne symulatory. Jeżeli planet w Starfield jest dla was za mało, to w tym wypadku będziecie ich mieli aż nadto.

Choć jest to specyficzna gra, to możliwe, że warto się z nią zapoznać. Darmowy okres jest ku temu idealną okazją. Szykujecie się do pobrania?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie