Wypróbujcie za darmo grę za ponad 600 milionów dolarów

Gra za darmo. Star Citizen do sprawdzenia | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Star Citizen zebrał ponad 600 mln dolarów, a nadal nie wyszedł z fazy alfa. Sami możecie sprawdzić za darmo, czy gra jest wart świeczki.

Światowy fenomen dla jednych może wydawać się sztucznie nadmuchaną przehype’owaną kulą, a dla innych spełnieniem marzeń. Twórcy od wielu lat próbują przekonać graczy, że faktycznie stworzą i wydadzą ukończony, kompleksowy symulator ery podróży międzygwiezdnych. Star Citizen może już teraz imponuje, ale grze daleko do ukończenia.

Gra za darmo, bo Star Citizen ma testy

Aby jednak zebrać jeszcze więcej pieniędzy, deweloperzy postanowili zachęcić do gry nowych potencjalnych fanów. Nie wiem, czy im to wyjdzie, ale jeśli czujecie wyzwanie, możecie sami pobrać klienta gry. Już od 8 lutego 2024 roku zrobicie to za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Rusza wydarzenie Free Fly Event!

Do wypróbowania produkcji potrzebne jest jednak konto. Jeśli już wcześniej testowaliście tytuł, możecie naturalnie skorzystać z tego samego loginu i hasła, nic nie stoi Wam na przeszkodzie. Jednocześnie z darmowym wydarzeniem, do gry trafia parę innych nowości, w tym aż dwa festiwalowe eventy.

Co ciekawe, twórcy nie wyjaśnili, jak długo będą trwać testy. Zgaduję, że chodzi o cały najbliższy weekend. Mimo wszystko najlepiej jest pobrać tytuł nie na ostatnią chwilę, bo klient potrafi mieć swoje humorki i znacznie spowalniać pobieranie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie