Zabawna reklama brutalnej strzelaniny z nazistami

Uberczłowiek i uberbohater.

Bethesda prezentuje kolejny materiał promujący nadchodzącą grę Wolfenstein II: The New Colossus. Tym razem możemy spojrzeć na reżimowego bohatera, którym jest Blitzmensch.

Tak wydawca zachęca do obejrzenia filmiku:

Blitzmensch to prawdziwy przebój! Ulubiony program telewizyjny generał Engel z każdym rokiem staje się coraz większy i coraz lepszy! Päng! Blitzmensch i jego partnerka Fräulein Lisica każdego dnia ratują świat przed kapitalizmem, komunizmem i degeneratami w niesamowitym serialu sławiącym die Überlegenheit – wyższość – reżimu i aryjskiej rasy. Och, nein! Kto będzie czarnym charakterem tego tygodnia? Wstrętny Bankster? Niesławny Człowiek-Proletariat? A może bezwzględny Jankeski Małpiszon? Nie przegapcie żadnego odcinka Blitzmenscha!

Materiały filmowe, powstałe we współpracy z MachineGames i Bethesda Softworks, pojawią się w trakcie rozgrywki jako element pogłębiający świat gry Wolfenstein II.

Wolfenstein II: The New Colossus będzie miał swoją premierę 27 października 2017 i ukaże się na platformach Xbox One, PlayStation 4 i PC. Tytuł zdobył ponad 100 nagród na E3 2017 oraz otrzymał cztery nominacje w ramach Game Critics Awards (w tym na najlepszą grę targów) i wygrał w kategorii najlepszej gry akcji.

Źródło: Bethesda

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.