Dziś Xbox Anniversary Celebration, będą niespodzianki. O której godzinie i gdzie je obejrzymy?

Xbox - logo 20-tych urodzin
PC X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zgodnie z zapowiedziami, Xbox organizuje dziś transmisję Anniversary Celebration z okazji 20-tych urodzin marki. Gracze mogą liczyć na parę niespodzianek i ogromną dawkę nostalgii.

Transmisja ruszy dziś, tj. 15 listopada, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Pół godziny wcześniej rozpocznie się odliczanie do wydarzenia.

Xbox Anniversary Celebration obejrzymy na YouTube, Twitch.tv oraz Facebooku. Całe wydarzenie ma potrwać nieco ponad 30 minut. Co więcej, transmisja otrzyma polskie napisy, więc nie musicie się martwić, jeśli nie znacie języka angielskiego.

Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli oglądać Anniversary Celebration wraz z nami. Jeśli nie dacie rady stawić się w chwili wydarzenia, spokojna głowa. Materiał będzie później dostępny do obejrzenia w formie osobnego wideo.

Z góry uprzedzę, że nie należy spodziewać się zapowiedzi nowych gier. Być może ujrzymy materiały z paru znanych już produkcji, ale nie liczyłbym na żadne większe ogłoszenia związane z nowościami. Najpewniej czeka nas wiele wspominek, parę niespodzianek i ogłoszenia specjalnych wersji sprzętów związanych z marką.

Plotki wspominają, że Microsoft przygotował parę nieoczekiwanych ogłoszeń. Wielu branżowych informatorów podaje, że być może doczekamy się nawet niespodziewanej i przedwczesnej premiery trybu multiplayer do Halo Infinite. Dodatkowo mówi się, że Microsoft ma ogłosić kolejne gry, które otrzymają ulepszenia w ramach wstecznej kompatybilności. To jednak tylko plotki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie