Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Xbox Series X – oto zdjęcia konsoli pokazanej w Saturnie

Jeszcze kilka miesięcy i Xbox Series X zagości w wielu domach. Póki co, konsolę pokazano publicznie w niemieckim Saturnie.

Premiera Xbox Series X planowana jest na okres świąteczny 2020 roku, lecz dotychczas nie mogliśmy przyjrzeć się z bliska amerykańskiemu next-genowi. Co prawda był trailer konsoli i różne zdjęciowe przecieki. Na tym koniec. Wszystkiemu winna oczywiście pandemia koronawirusa, która zarówno Microsoftowi, jak i Sony, pokrzyżowała plany związane z marketingiem nowych sprzętów.

Jak jednak zobaczycie na poniższych fotkach, Xbox Series X pojawił się w specjalnej gablocie, w niemieckim Saturnie. Sprzęt niestety nie jest podłączony i klienci nie mają okazji zobaczyć choćby prezentacji gier. Jest jednak możliwość obejrzenia „iksa” z każdej strony, a skoro pojawił się on w jednym punkcie, to tylko czekać na kolejne strefy poświęcone Xbox Series X.

Przy okazji dodamy, że niedawno wyszło na jaw, iż Microsoft szykuje również drugą wersję next-gena – Xbox Series SPotwierdzenie istnienia Xbox Series S przynosi opakowanie od kontrolera do nowej konsoli Microsoftu. Na pudełeczku od kontrolera możemy zobaczyć platformy, z którymi jest on kompatybilny. Tam wypisano Windows 10, Xbox One, iOS, Android oraz Xbox Series X/S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się