Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Series S ujawniony w nietypowy sposób. Czekamy na prezentację

Od miesięcy słyszymy o tym, że Microsoft szykuje swojego next-gena w dwóch wersjach i choć są to informacje nieoficjalne, wychodzi teraz na to, że prawdziwe. Obok Xbox Series X, mamy również zobaczyć „eskę”.

Jeszcze w zeszłym roku sporo pisało się o dwóch konsolach nowej generacji od Microsoftu. Pierwszą miał być najmocniejszy z rodziny Xbox Anaconda, a drugim słabszy brat pozbawiony napędu optycznego określany jako Xbox Lockhart. To oczywiście nazwy kodowe. Jak wiemy, dotychczas Amerykanie potwierdzili jedynie jeden sprzęt – Xbox Series X. Lecz okazuje się, że Xbox Series S również nadchodzi, choć jeszcze raz podkreślamy – jest to mimo wszystko nieoficjalna wiadomość.

Xbox Series S na opakowaniu kontrolera

Potwierdzenie istnienia Xbox Series S przynosi opakowanie od kontrolera do nowej konsoli Microsoftu (fotki poniżej). Serwis The Verge pisze, że jeden z użytkowników Twittera jakimś cudem wszedł w posiadanie pada i dodaje, że potwierdza prawdziwość fotek i samego urządzenia.

Na pudełeczku od kontrolera możemy zobaczyć platformy, z którymi jest on kompatybilny. Tam wypisano Windows 10, Xbox One, iOS, Android oraz Xbox Series X/S.

Nie ma mowy o pomyłce w druku, zatem czekamy z niecierpliwością, aż Amerykanie pokażą drugiego przedstawiciele rodziny Xbox Series. Prawdopodobnie prezentacja sprzętu będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się