Tak fanboje PlayStation trollują na kanale Xbox. Zieloni chwalą się najbardziej dobijającym wpisem  

Microsoft najlepszym wydawcą gier na PS5 | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Trolling w internecie istnieje… niestety. Wojenka pomiędzy fanbojami PlayStation i Xbox też istnieje… niestety. A oficjalny kanał zielonych na Twitterze podchodzi do sprawy na luzie.

Wchodzę na twitterowy kanał Xbox, a tam… CO!? Kto zamawiał Snickersa? Na profilu zobaczyłem wpis, którego raczej się nie spodziewałem, a obrazuje on podejście amerykańskiego producenta do tej całej wojny na “kto jest lepszy”.

“PlayStation lepsze”. A Xbox to pokazuje

Sprawdź swoje słodycze w tym roku!! U nas znaleźliśmy posty trolli i nie przestają one powtarzać w kółko i w kółko tego samego – czytamy w opisie poniższego twitta.

Widać, że akurat ten post musiał przypaść ekipie Xbox szczególnie do gustu, skoro wyłowiono go z morza pozostałych trolli. No, i niedługo Halloween, zatem nawiązanie do słodyczy jest jak najbardziej na czasie.

A która konsola jest lepsza? Powiem tak – żadna. Każda ma swoje mocniejsze i słabsze strony. Na każdej można bawić się tak samo dobrze, wszystko zależy od naszych oczekiwań. Wy na jakim sprzęcie gracie?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie