Xbox One Scorpio taniej dzięki programowi wymiany konsol!

Xbox One Scorpio taniej dzięki programowi wymiany konsol!
Newsy Polecamy! XOne

Microsoft chce ułatwić graczom przesiadkę na nowy sprzęt.

Xbox One Scorpio (Project Scorpio) pojawi się na rynku dopiero pod koniec przyszłego roku i według zapowiedzi Microsoftu, będzie najpotężniejszą konsolą na rynku. Cena nie została jeszcze ujawniona, lecz zapewne tanio nie będzie. Może być jednak taniej.

Gigant z Redmond chce bowiem uczynić przesiadkę na Project Scorpio jak najbardziej płynną, zapowiadając program wymiany konsol. Oznacza to, że jeśli zostawimy Xbox One w punkcie biorącym udział w akcji, dostaniemy zniżkę na Scorpio. Zapewnia o tym Dave McCarthy, główny menedżer Xbox Services (podajemy za brytyjskim serwisem DailyStar): Niektórzy nasi partnerzy prowadzą program wymiany sprzętu i zamieramy to kontynuować. Pragniemy, by przejście między konsolami przebiegało jak najbardziej płynnie. Podpiszemy nowe umowy z naszymi detalicznymi partnerami, by usprawnić proces przesiadki dzięki programom wymiany konsol oraz podobnym inicjatywom.

McCarthy uspokaja również osoby, które boją się, że podczas przejścia z Xbox One na Xbox One Scorpio stracą swoje gry: Kompatybilność gier zostanie zachowana, zatem odpada strach o tytuły przy przesiadce na nową konsolę.

Ciekawe, czy za oddanie XOne dostaniemy sporą zniżkę na Scorpio. Szczegółów jeszcze nie znamy. Swoją drogą interesujące, czy Sony również zorganizuje program wymiany konsol podczas przejścia z PlayStation 4 na PlayStation 4 NEO. Jak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie