Kolejne świetne gry w ofercie Games with Gold na lipiec. Xbox szaleje

Games with Gold na grudzień 2021 - logo
Newsy X360 Xbox Series XOne

Nie wiem, co się dzieje z Xboksem, ale bardzo mi się to podoba. Games with Gold lipiec 2022 znów zapowiada się naprawdę nieźle! Kto by pomyślał?

Gdy ujawniono ostatnio ofertę na czerwiec, pisaliśmy o potężnym zaskoczeniu. I nie ma się co dziwić, w końcu oferta Games with Gold nie jest znana ze szczególnie wybitnych gier. W czerwcu gracze mogli jednak liczyć na Super Meat Boy i Aven Colony. Obydwa te tytuły są znane, lubiane i, przede wszystkim udane. Tym razem Games with Gold powraca na lipiec 2022 i zapowiada się jeszcze bardziej okazale.

W ramach Games with Gold na lipiec 2022 możemy liczyć na:

  • Beasts of Maravilla Island (XOne, Xbox Series)
  • Relicta (XOne, Xbox Series)
  • Thrillville: Off the Rails (X360, XOne, Xbox Series)
  • Torchlight (X360, XOne, Xbox Series)

Beasts i Thrillville pojawią się w usłudze już 1 lipca, a Torchlight i Relicta zadebiutują w formie darmówek 16 sierpnia. Beasts i Torchlight pobierzemy do 31 lipca. Na Relicta mamy czas do 15 sierpnia, a Thrillville – również 15, ale lipca.

Beasts of Maravilla Island może okazać się świetną grą przygodową dla wszelkich entuzjastów fotografii, którzy chcieliby odpocząć przed ekranem. Nadrzędnym celem gracz jest tutaj fotografowanie istot żyjących na tytułowej wyspie. Będziemy musieli przy tym niejednokrotnie się natrudzić i np. wspiąć na wysokie drzewo. Jeżeli jednak fotografia nie jest Waszym konikiem, a chcielibyście pogłówkować – dostaniecie Relictę. Ten intrygujący tytuł logiczny FPP wrzuca nas w rolę genialnej fizyk w zniszczonej bazie księżycowej. To my musimy odkryć jej sekrety. Gra zebrała sporo pozytywnych opinii od prasy i graczy.

Thrillville: Off the Rails to znana już konkurencja dla takiego RollerCoaster Tycoon. Thrillville stawia mocno na aspekt ekonomiczny, a sami możemy skorzystać z postawionych przez nas atrakcji w formie FPP. Dla fanów strategii i parków rozrywki – pozycja obowiązkowa. Torchlight to już chyba największy klasyk z wymienionych tutaj, a pierwsza część to absolutne mistrzostwo hack’n’slashy, jakiego możemy doświadczyć. Genialna gra, ale chyba większość graczy przez lata zdążyła się z nią zaznajomić… Jeżeli nie – ciężko będzie odmówić.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie