Xbox Game Pass Ultimate i Project xCloud oficjalnie w Polsce. Cena i gry

0 komentarzy

Project xCloud od 15 września tego roku będzie dostępne bez dodatkowych opłat dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate w naszym kraju.

Usługa Xbox Game Pass Ultimate umożliwia granie w ponad 100 gier na PC, Xbox One, smartfonach i tabletach z systemem Android. Od 15 września ta usługa wchodzi także do Polski. Wszystko w pełni ma być zintegrowane z chmurą, czyli Project xCloud. Co tak naprawdę będzie dawać usługa?

Otóż dzięki chmurze i subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, gracz będzie mógł rozpocząć rozgrywkę na PC, przejść kolejny poziom na konsoli, a na przykład wieczorem dokończyć na smartfonie. Całość będzie w pełni połączona. Kontynuowanie historii w ulubionej grze, będzie możliwe na niemal dowolnym urządzeniu.

To jednak nie wszystko. W ramach kooperacji, gracze też będą mogli korzystać z różnych sprzętów, więc jedna osoba pokieruje postacią na konsoli przed telewizorem, a druga na przykład wesprze kompanem przy użyciu tabletu.

Xbox Game Pass Ultimate cena i gry

W ramach usługi dostępnych będzie sporo hitów. Seria Gears of War, Halo, Forza Horizon, Sea of Thieves, Ori, F1 2020 i wiele innych. Cena abonamentu Xbox Game Pass Ultimate to 54.99 zł miesięcznie i w tym jest już dostępne Project xCloud bez dodatkowych opłat. Natomiast można dorwać też próbną subskrypcję na miesiąca jako nowy użytkownik za jedyne 4 zł na oficjalnej stronie Microsoftu.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się