Znów możecie kupować Xbox Game Pass za 4 złote. Uwielbiana promocja wróciła

Xbox Game Pass znów do kupienia za 4 zł. Promocja wróciła
Newsy PC Xbox Series XOne

Czy da się nadal kupić Xbox Game Pass za jedyne 4 zł? Okazuje się, że jak najbardziej. Microsoft przywrócił uwielbianą akcję promocyjną.

Dawniej gracze na potęgę korzystali z akcji Xbox Game Pass za 4 złote. Pierwszy miesiąc dla użytkowników kosztował tylko i wyłącznie tyle, więc tak naprawdę grosze w stosunku do tego, co subskrypcja oferuje. A daje dostęp do pokaźnej biblioteki gier, w tym świetnych indyków i najnowszych hitów. Nic więc dziwnego, że podniesienie cen i wycofanie akcji „4 zł za pierwszy miesiąc” odbiło się negatywnym echem wśród gamerskiej braci.

Microsoft zaskoczył, bo wygląda na to, że oferta znów obowiązuje. Nie wiemy jednak, jak długo ona potrwa, więc radzimy się spieszyć. Wszystko wskazuje na to, że także dotychczasowi użytkownicy mogą z niej korzystać. Ja mogę, a od jakiegoś czasu abonamentu już nie opłacałem, choć zdarzało się wcześniej. Zgaduję więc, że dotyczy zarówno powracających, jak i nowych użytkowników. Także miłego!

Od razu pamiętajcie o tym, aby wycofać swój sposób płatności lub anulować subskrypcję. W przeciwnym razie, gdy kolejny okres rozliczeniowy się rozpocznie, trzeba będzie płacić 39,99 zł. Zgaduję, że aktualna opcja, aby zdobyć miesiąc taniej, obowiązuje wyłącznie przez określony czas. Póki nie poznamy szczegółów, lepiej zawczasu skorzystać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie