Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass połączy się z inną usługą? Microsoft jest otwarty na współpracę

Jeden z przedstawicieli Microsoftu twierdzi, że firma jest otwarta na łączenie Xbox Game Pass z innymi usługami. Co szykuje gigant z Redmond?

Game Pass to prawdziwa potęga wśród subskrypcji. Microsoft nie przestaje aktualizować oferty swojej sztandarowej usługi i ostatnio wzbogaciła się ona o kilka fenomenalnych pozycji.

Co ciekawe, Game Pass nie oferuje tylko dostępu do gier i – w swojej najbogatszej wersji – Xbox Live Gold, ale też wiele dodatkowych korzyści. Aktualnie subskrybenci XGP mogą odebrać za darmo chociażby trzymiesięczną subskrypcję Discord Nitro i różne pakiety DLC do gier free-to-play.

Microsoft nie planuje jednak na tym poprzestać.
Dyrektor generalny ds. Marketingu Xbox – Aaron Greenberg – udzielił niedawno wywiadu portalowi GAMINGBible, w którym zdradził, że firma jest otwarta na kolejne kooperacje z innymi usługami.

EA Play było samodzielną usługą subskrypcji. Teraz połączenia jej z Game Passem ma duże znaczenie; Chodzi mi o to, że wierzymy, że najlepszym rozwiązaniem jest zwiększanie wartości Game Passa. To nasz główny cel.

Nie oznacza to, że nie dajemy graczom wyboru. (…). Jesteśmy więc otwarci na podejmowanie marketingowych współprac i współpromowanie tych usług, bo wierzymy, że dla wielu ludzi najlepszym sposobem na doświadczenie gier i innych form rozrywki jest otrzymanie wszystkiego w jednym, niedrogim pakiecie.

-komentuje Aaron Greenberg dla GAMINGbible

Microsoft kooperował wcześniej z chociażby Spotify i Disney+, co udowodniło graczom, że mogą spodziewać się łączenia XGP z naprawdę wartościowymi usługami. Jeśli gigant z Redmond faktycznie jest otwarty na większe współprace, to gracze mogą się tylko cieszyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się