Nowe gry już dostępne w Xbox Game Pass. Fani wyścigów i rabunków znajdą coś dla siebie

Xbox Game Pass z dwiema nowymi grami | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass już wzbogacił się o nowe gry. Tym razem mówimy o dwóch tytułach, z czego jeden fanów wyścigów, a drugi – napadów na banki.

Od dzisiaj klienci Xbox Game Pass mogą cieszyć się nowymi grami dostępnymi w usłudze. Od pewnego czasu Microsoft coraz bardziej pokazuje, że w XGP drzemie spory potencjał, a styczeń należy do jednego z najlepszych miesięcy od jakiegoś czasu. Dostaliśmy przecież Assassins’s Creed Valhalla oraz wyjątkowy remake Resident Evil 2, a to nie koniec atrakcji!

Xbox Game Pass z kolejnymi nowościami

Firma ujawniła już listę nowych tytułów na koniec stycznia i początek lutego w Xbox Game Pass. Dlatego też nowe pozycje nie powinny nikogo zaskoczyć, ale i tak warto się nimi zainteresować. Szczególnie jeśli jesteście akurat fanami wyścigów, bo znajdziecie tu F1 23, czyli kolejną część uznanego cyklu bolidowych wyścigówek. Tytuł ten dostępny jest w XGP dzięki EA Play.

Abonenci otrzymali również dostęp do bardzo ciekawego i dość dziwacznego indyka w postaci Turnip Boy Robs a Bank. Tak, dobrze czytacie – jest to gra o chłopu-rzepie, który napada na banki. Może brzmi szalenie, ale jest spora szansa, że okaże się zadziwiająco kompetentnym tytułem traktującym o napadach na banki, w którym będziemy nie tylko strzelać i kraść, lecz również chwytać zakładników i hakować kolejne zabezpieczenia.

Nowe gry w XGP od dzisiaj:

  • F1 23
  • Turnip Boy Robs a Bank

Jeśli jesteście ciekawi, co przyniesie przyszłość, to poznaliśmy już pierwsze pozycje na luty 2024 w XGP.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie