Nowe gry w Xbox Game Pass, w tym gigantyczny hicior od Ubisoftu

Xbox Game Pass z nowymi grami. Jedna to gigantyczny i ceniony hicior
Newsy PC Xbox Series XOne

Assassin’s Creed Valhalla jest już dostępne w styczniowym zastrzyku nowości do Xbox Game Pass. To jednak nie wszystko, bo gracze sprawdzę też ciekawego indyka.

Microsoft już wcześniej zapowiadał, że Xbox Game Pass ma otrzymać spory zastrzyk nowości w styczniu 2024 roku. Jak obiecano, tak się powoli spełnia. Przed nami kolejne hity w postaci choćby remake’u Resident Evil 2 czy ciekawego We Happy Few. Subskrybenci już teraz mogą odpalać wielki hit Ubisoftu.

Nie będę ukrywał, że Assassin’s Creed Valhalla stanowić może teraz jeden z najlepszych argumentów, aby zainteresować się abonamentem Xboksa. To wielka, ale to bardzo wielka pozycja RPG, oferująca potencjalnie nawet ponad 100 godzin zawartości i to w „podstawce”. Fani serii nieco na to narzekali i trochę się temu nie dziwię, bo jednak wiele aktywności to dość męczące po pewnym czasie „przyjdź, podaj, zobacz”. Niemniej główna oś fabularna, przedstawiony świat i sporo zadań jest na tyle dopracowanych, że ciężko przejść obok gry obojętnie.

Nowe gry w Xbox Game Pass:

  • Assassin’s Creed Valhalla (Chmura, Konsole i PC)
  • Figment (Chmura, Konsole i PC)

Bedtime Digital Games w 2017 roku wydało Figment, czyli bardzo nietypową przygodówko-łamigłówkę utrzymaną w psychologicznym klimacie umysłu mężczyzny ogarniętego problemami. Jako główny bohater będziemy musieli rozwikłać zagadkę pojawiających się surrealistycznych koszmarów i „naprawić” sytuację. Pomysł ciekawy, ręcznie rysowana grafika jest przepiękna, a postawienie na warstwę audio potrafi zachwycić. Nic więc dziwnego, że mogę jedynie polecić zagranie w ten tytuł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie