Trzy nowe gry potwierdzone na luty w Xbox Game Pass. Wśród nich jeden megahit

Xbox Game Pass na luty 2024 - znamy 3 gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Symulator zarządzania kuchnią w krzywym zwierciadle, wypełniona emocjami przygodówka narracyjna oraz odświeżona legenda jRPG. Oto Xbox Game Pass na luty.

Jak na razie styczeń jest bardzo dobrym miesiącem dla każdego, kto subskrybuje Xbox Game Pass. Gracze dostali już m.in. Assassin’s Creed Valhalla, czyli oferujące potencjalnie ponad setkę godzin zabawy RPG z uznanej serii od Ubisoftu. To jednak nie koniec, bo niebawem Microsoft dorzuci choćby Resident Evil 2 Remake. Brzmi świetnie, ale już teraz poznaliśmy pierwsze gry w lutowej ofercie.

Jak donosi PureXbox, do usługi w lutym trafią na pewno trzy gry, z czego o jednej chyba nie muszę nikomu opowiadać, bo mowa o Personie 3 Reload, czyli nowej wersji kultowego jRPG-a, który wrzuca nas w sam środek konfliktu nastoletnich uczniów szkoły z mrocznymi potworami.

Nowe gry w lutym w Xbox Game Pass:

  • Persona 3 Reload – 2 lutego
  • PlateUp! – 15 lutego
  • Open Roads – 22 lutego

Prócz Persony, otrzymamy również PlateUp!, czyli bardzo ciekawą wariację na temat symulatora kuchni stworzonego w duchu zręcznościowego Overcooked, lecz skupiającego się na czymś innym. Open Roads może okazać się prawdziwą perełką dla fanów przygodówek i to takich z nastawieniem na narrację. To na pewno nie wszystkie nowości, jakie do XGP trafią w lutym, ale na resztę zapowiedzi trzeba poczekać.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie