Dwie nowe gry w Xbox Game Pass, w tym tytuł od Microsoft Studios

Xbox Game Pass z nowymi grami exclusive | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Jak Microsoft zapowiadał już wcześniej, do Xbox Game Pass trafiły nowe produkcje. Wśród nich We Happy Few od studia pod egidą giganta z Redmond.

Lista nowych gier w ofercie Xbox Game Pass na styczeń 2024 jest bardzo, ale to bardzo dobra. Resident Evil 2 Remake, dostępny już teraz Assassin’s Creed Valhalla czy Hell Let Loose to świetne tytuły, które warto ograć. Tym bardziej, jeśli dysponujecie abonamentem już teraz. Pełna lista nowości na styczeń znajduje się w tym artykule. Nie zapomnijcie też o nowej niespodziance, która trafi do biblioteki w formie wczesnego dostępu.

Teraz jednak flagowy abonament giganta zyskał dwie produkcje. Warto na nie zwrócić uwagę, tym bardziej że jedną z nich jest We Happy Few od studia Compulsion Games. Microsoft przejął debiutanckich deweloperów jakiś czas temu, a obecnie pracują oni nad tytułem ekskluzywnym dla tego wydawcy, South of Midnight. Dlaczego jednak tytuł first-party nie trafił do XGP wcześniej? Otóż dlatego, że prawa do niego posiada Gearbox, który niegdyś wydawał tytuł, nim twórców przejął Microsoft.

Kolejnym miłym dodatkiem jest Super Mega Baseball 4. Gra ta dostępna jest tylko w planie Ultimate, bowiem trafiła do oferty EA Play. Niemniej to świeżutka propozycja dla fanów baseballu, która została ciepło przyjęta przez krytyków. Obydwa te tytuły są dostępne już teraz.

To nie koniec nowości, bo już w przyszłym tygodniu subskrybenci dostaną możliwość ogrania Resident Evil 2 Remake. To absolutnie mistrzowskie odświeżenie kultowego fenomenu, które pokazało wszystkim, że da się robić nowe, ambitne i przeznaczone dla każdego remake’i. Zdecydowanie warto, ale ten moment musicie poczekać jeszcze parę dni.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie