Już niedługo Xbox Game Pass otrzyma bardzo oczekiwaną premierę. To „Pokemony z karabinami”

Xbox Game Pass dostanie oczekiwaną premierę | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Microsoft oficjalnie potwierdził, że już w tym miesiącu Xbox Game Pass zostanie wzbogacone o kolejny oczekiwany tytuł. Będzie nim specyficzne Palworld.

Ostatnio Xbox pokazuje, że gracze powinni kierować swoją uwagę w ich stronę. Korporacja zapowiedziała wielki pokaz gier, na którym nie zabraknie między innymi produkcji o Indiana Jonesie od MachineGames. Oczywiście to nie wszystko, bo pokaz ma być dłuższy. Fani Microsoftu mogą nawet liczyć na jakąś „niespodziankę”, ale nie wiemy, jaką.

Oczekiwana premiera w Xbox Game Pass

Znamy za to pierwszą tak duża niespodziankę w Xbox Game Pass w 2024 roku. Premierowym tytułem, który już niebawem trafi do oferty flagowego abonamentu korporacji będzie Palworld. Jeżeli nie kojarzycie, to nic straconego – w pewnych kręgach tytułem tym interesuje się sporo graczy. Jest to bowiem pozycja mocno inspirowana Pokemonami, ale z… bronią palną.

Tak, dobrze czytacie – w Palworld istnieje możliwość zdobywania, rozwijania i ewoluowania naszych podopiecznych, czyli wzorowanych na Pokemonach istotach znanych jako „Pals”. Co więcej, gracze nie będą zdani jedynie na ich łaskę, bo do naszego wyposażenia trafi broń palna, w tym karabiny, pistolety, czy nawet rakietnice. Sama gra jest multiplayerowym survivalem skupionym na craftingu i oferującym duży, otwarty świat.

Palworld ten trafi do Xbox Game Pass już 19 stycznia w wersji na PC, Xbox Series X/S oraz Xbox One. Na razie mowa o Game Preview, czyli wczesnym dostępie. Pozycja powinna znajdować się w nim przez około rok, a deweloperzy zamierzają wraz ze społecznością rozwijać produkcję.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie