Wybitna oferta Xbox Game Pass na styczeń 2024. Wśród gier Assassin’s Creed i Resident Evil

Xbox Game Pass na styczeń 2024 z wybitną ofertą. Jest genialnie
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass z przytupem zaczął nowy rok. Microsoft potwierdził nowości zmierzające do usługi w styczniu 2024 roku i są hity!

Nie jeden, ale dwa wielkie hiciory i parę mniejszych, ale wcale nie mniej udanych gier! To się nazywa dobre rozpoczęcie nowego roku. Ja wiem, że PS Plus też zaczął nieźle, ale przy tej ofercie to akurat blednie. I nie ma się co dziwić, skoro każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Już od wczoraj grać możemy w całkiem udanego klimatycznego naśladowcę BioShocka w formie narracyjnej przygodówki, czyli Close to the Sun. Z kolei dziś wleciała nowa premiera, drugowojenna strzelanka dla wytrwałych. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule. Tymczasem Microsoft przedstawił kompletną listę gier na pierwszą połowę stycznia 2024 roku.

Nowe gry w Xbox Game Pass na styczeń 2024:

  • Close to the Sun (Chmura, Konsole i PC) – dostępne
  • Hell Let Loose (Chmura, PC i Xbox Series X/S) – dostępne
  • Assassin’s Creed Valhalla (Chmura, Konsole i PC) – 09.01
  • Figment (Chmura, Konsole i PC) – 09.01
  • Super Mega Baseball 4 (Chmura, Konsole i PC) EA Play – 11.01
  • We Happy Few (Chmura, Konsole i PC) – 11.01
  • Resident Evil 2 (Chmura, Konsole i PC) – 16.01
  • Those Who Remain (Chmura, Konsole i PC) – 16.01

Jak widać – jest moc. Resident Evil 2 w formie genialnego remake’u zapewni sporo godzin rozgrywki, ale nie aż tyle, ile Assassin’s Creed Valhalla. Być może to wikingowe RPG jest nieco „nadmuchane”, lecz to nadal świetna i wciągająca na długi czas pozycja. Fani mniejszych tytułów mogą utopić się w utopii We Happy Few albo rozwiązać tajemnicze zagadki Those Who Remain.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie